Piegādi nodrošinām: Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Logu un durvju fiksators "Stoperis"

Nosaukums Daudzums Cena
Logu un durvju fiksators "Stoperis"
2,99€
vērtība bonusos:
299
 „Stoperis” ir ērts, kompakts un efektīvs risinājums logu un durvju nostiprināšanai Jums vēlamajā pozīcijā. Fiksators ir paredzēts visu veidu durvīm un logu rāmjiem, tos stabili fiksējot, nodrošinot vēdināšanu, ļaujot izvairīties no straujas aizciršanās iespējamības un vienlaikus pasargājot no bojājumu rašanās. „Stoperis” ir būtisks palīgs cilvēkiem, kam dažādu iemeslu dēļ ir grūtības iekļūt vai izkļūt no kāda veida telpas. Tas kalpo kā „trešā roka”, ienākot/izejot pa durvīm māmiņām ar ratiņiem, velosipēdu īpašniekiem, cilvēkiem ar ierobežotām kustībām, preču piegādes brīdī un cita veida situācijās.

Augstvērtīgs un izturīgs materiāls:

    Fiksators ir izgatavots no augstvērtīgas, elastīgas un mīkstas gumijas, kas piemērota visu veidu virsmu pārklājumiem un caurvējā nelūst, jo sev raksturīgās izturības dēļ „Stoperis” visas deformācijas uzņem uz sevi, tādējādi neļaujot salauzt vērtni vai eņģes.


Daudzveidīgas izmantošanas iespējas:

    Fiksatoru raksturo plašas izmantošanas iespējas – tas veic ne vien durvju, logu, sadzīves tehnikas, mēbeļu, dažādu priekšmetu nostiprināšanu, bet kalpo arī par oriģinālu dāvanu, interjera elementu, prezentreklāmu, dzēšgumiju, plaukstas trenažieri u.tml. „Stoperis” lieliski noderēs gan mājās, darbā, vasarnīcā, viesnīcā, gan arī ikdienas gaitās, piemēram, atrodoties sabiedriskās vietās. Fiksators ir mazs un viegls, tas sver tikai 50 gr un ir lieliski piemērots līdzi nēsāšanai, neaizņemot daudz vietas un nepieciešamības gadījumā pildot vajadzīgās funkcijas. 

Līdzīgas preces

"Raivo" apavu plauktu komplekti

Nopērkams vienīgi RK69 E-veikalā!

"Raivo" gludo plauktu komplekti

Nopērkams vienīgi RK69 E-veikalā!

"Raivo" saliekamo plauktu sastāvdaļas

Nopērkams vienīgi RK69 E-veikalā!