Piegādi nodrošinām: Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Skudrām-Stop

Nosaukums Daudzums Cena
Skudrām-Stop granulas zālājos un dobēs 100 gr.
2,88€
vērtība bonusos:
288

Produkts Skudrām-Stop nopērkams vienīgi RK69 E-veikalā!

SKUDRĀM-STOP - līdzeklis paredzēts skudru aizbaidīšanai no terasēm, balkoniem, bruģa un citām vietām.

Priekšrocības:

Līdzeklis iedarbojas uz visu veidu skudrām: melnajām, Argentīnas, faraonskudrām un to pūžņiem. Tas neuzkrājas uz apstrādātās virsmas un līdz ar to nav bīstams mājdzīvniekiem. 

Lietošanas norādījumi:

Gatavs lietošanai šķidrums, kas aizbaida skudras, kas uzradušās pie  māju fasādēm, terasēs , uz bruģa celiņiem,  uz piebraucamajiem ceļiem utt. Inovatīvā produkta forma nodrošina pakāpenisku aktīvās vielas izdalīšanos. Iedarbība sākas dažu minūšu laikā pēc apstrādes un turpina darboties vēl vairākas  nedēļas. Kad kukaiņi nonāk saskarē ar apstrādāto virsmu, šķidrumā esošās vielas pieķeras to ķermenim un tiek transportētas uz ligzdu un pielīp citiem indivīdiem, kuri nav nonākuši tiešā kontaktā ar produktu. Šis domino efekts ļauj aizbaidīt visu kukaiņu populāciju.

Lietošanas instrukcija:

Produktu lietot vietās, kur  ir parādījušās skudras: uz migrācijas ceļiem (ap ēkām, uz bruģa); to uzturēšanās vietā (stūros, spraugās), to ligzdošanas vietās (pūžņos). Pirms lietošanas sakratīt. Vienmērīgi aplaistiet virsmas, kur pulcējas kukaiņi. Bagātīgi aplaistiet porainās virsmas līdz tās kļūst ļoti mitras. PIEZĪME! Ja nepieciešams procesu var atkārtot pēc 2-3 dienām. Nepieskarieties apstrādātajām virsmām līdz tās nožūst.

Ieteicams šķīdumu izlaistīt nedaudz plašākā teritorijā, jo skudras centīsies izveidot jaunu eju nedaudz tālāk no apstrādātās vietas vai pat pārvietot visu ligzdu uz jaunu vietu. Līdz ar to apstrādātā vieta ir jāpavēro vairākas dienas, lai nepieciešamības gadījumā Jūs varētu atkārtot apstrādes procesu. Nokrišņi samazina līdzekļa efektivitāti.

Uzglabāšana: Uzglabāt cieši noslēgtu sausā un siltā vietā. Neuzglabāt kopā ar pārtiku.


  • Skudram-STOP_DDL
  • Skudram-STOP_DDL

Līdzīgas preces

Miglotāju noma

"Sūnām-Stop" - pieminekļiem un piemiņas plāksnēm

Visiem akmens, granīta un betona virsmu veidiem.

"Sūnām-Stop"- koka fasādēm un sētām

Visiem dabīga vai krāsota koka virsmu veidiem – fasādes, sētas, dārza mēbeles, dārza dekori uc.

"Sūnām-Stop" - jumtiem

Visiem jumta seguma virsmu veidiem.

"Sūnām-Stop" - akmens un betona virsmām

Visiem akmens, granīta un betona virsmu veidiem.