"Sūnām-Stop" - AKMENS un BETONA VIRSMĀM

Nosaukums Daudzums Cena
1.0L gatavs (1,8%) lietošanai uz 5-6 m2
7,70€
vērtība bonusos:
770
1.0L koncentrāts (9%) uz 25-30 m2
13,90€
vērtība bonusos:
1390
5.0L koncentrāts (9%) uz 125-150 m2
58,00€
vērtība bonusos:
5800
20.0L koncentrāts (9%) uz 500-550 m2
190,05€
vērtība bonusos:
19005

Līdzeklis paredzēts visiem akmens, granīta, betona un bruģakmens virsmu veidiem.

Iepakojums:

1,0 litrs gatavs lietošanai (1,8%) šķīdums pietiekams, lai apstrādātu 5-6 m2 

1,0 litra koncentrāts (9,0%) būs pietiekams, lai apstrādātu 25-30 m2 

5,0 litru koncentrāts (9,0%) būs pietiekams, lai apstrādātu 125-150 m2 

20,0 litru koncentrāts (9,0%) būs pietiekams, lai apstrādātu 500-550 m2 

Koncentrāta atšķaidīšana:

Uz 4 litriem ūdeni pievienojam 1 litru Sūnām-Stop koncentrātu, ļaujam tam dažas minūtes nostāvēties. Tad šķīdumu iepildām zemspiediena dārza miglotājā un uzsākam darbu.

Priekšrocības:

līdzeklis tiek izmantots sūnu, ķērpju, aļģu un citu apaugumu noņemšanai. Tas neiedarbojas uz citu augu (krūmu, puķu, zāles uc.) zaļo masu. Produkts nav toksisks un ir nekaitīgs mājdzīvniekiem.

Rezultāts:

apstrādājot ar SŪNĀM-STOP, tā iedarbība uz apaugumu uzsākas nekavējoties. Paredzētais SŪNĀM-STOP darbības ilgums ir vairāki gadi. Tas atkarīgs no atrašanās vietas, virsmas materiāla un tā īpašībām, kā arī no veikto darbu kvalitātes. SŪNĀM-STOP neietekmē celtniecības materiālu krāsu, kvalitāti un struktūru.

Lietošanas veids:

pirms apstrādes ar Sūnām-Stop nevajag veikt mehānisku attīrīšanu, lai līdzeklis varētu iedarboties uz visu apauguma zaļo masu. Ja virsma ir ļoti sausa, tad pirms apstrādes ar Sūnām-Stop to būtu vēlams nedaudz samitrināt, lai līdzeklis labāk iedarbotos un veiktu sev paredzēto uzdevumu. Tas tādēļ, ka izkaltusi sūna “iekrīt” miega stāvoklī un neko neuzsūks sevī. Savukārt, ja virsma ir ļoti slapja, vajadzētu mazliet ļaut tai apžūt, jo sūna neko “nedzers”. Gatavo šķīdumu vienmērīgi uzsmidzina uz visu apstrādājamo virsmu. Vēlams, lai 5 - 6 stundas pēc apstrādes nebūtu nokrišņi, lai tie nenoskalotu Sūnām-Stop no apstrādātās virsmas. Ir novēroti gadījumi, kad iedarbībai pietiek arī ar 3-4 stundām, bet tas ir gadījumos, kad tiek apstrādāta zaļaļģe. Pēc apstrādes virsmu nevajag mazgāt vai savādāk to attīrīt, vai mehāniski uz to iedarboties. Sūnām-Stop iedarbības rezultātā uzaugumi atmirs pāris dienu laikā vai biezākas sūnas gadījumā dažu nedēļu laikā. Līdzekļa iedarbība ir atkarīga no sūnas biezuma. Tad ar nokrišņu palīdzību (lietus, sniegs) atmirušās daļas noskalosies nost. Ja ir nepieciešama mehāniska sūnas noņemšana, gadījumos kad tā ir ļoti bieza, tad to ieteicams veikt tikai pēc tam, kad ir jau redzama SŪNĀM-STOP iedarbība (tā ir kļuvusi brūna). Jo ne vienmēr nokrišņi ir spējīgi izkustināt biezu sūnas masu. Ieteicamie gadalaiki līdzekļa izmantošanai – no pavasara līdz rudenim.

Mehāniskā attīrīšana:

mehānisko apstrādi var veikt ar sintētisku birsti vai ūdens strūklu. Atsevišķos gadījumos, kad apstrādātā virsma ir gluda pietiek ar to, ka atmirušo sūnu uzmanīgi ”nogriež” ar gludu špakteli, turot špakteli nelielā leņķī, lai nebojātu akmeni. Līdz ar to atlikumu attīrīšanu atstājot nokrišņu ziņā. Attīrīšanu ir vieglāk veikt, kad atmirusī sūna ir sausa un izkaltusi. Nevajadzētu izmantot metāla birstes vai kādus citus asus instrumentus, lai netiktu bojāts pamata materiāls.


  • Buklets
  • DDL konc.
  • DDL Sprey
  •  Ekspluatācijas īpašūbu dekl.
  • Buklets
  • DDL konc.
  • DDL Sprey
  •  Ekspluatācijas īpašūbu dekl.

Līdzīgas preces

Miglotāju noma

"Sūnām-Stop" - pieminekļiem un piemiņas plāksnēm

Visiem akmens, granīta un betona virsmu veidiem.

"Sūnām-Stop"- koka fasādēm un sētām

Visiem dabīga vai krāsota koka virsmu veidiem – fasādes, sētas, dārza mēbeles, dārza dekori uc.

"Sūnām-Stop" - jumtiem

Visiem jumta seguma virsmu veidiem.

Skudrām-Stop

Efektīvs līdzeklis skudru aizbiedēšanai. Nopērkams vienīgi RK69 E-veikalā!