Magnētiņi

Piedāvājam dažādas tematikas magnētiņus, kurus raksturo ērtas un daudzveidīgas izmantošanas iespējas, elegants dizains un kompakts izmērs. Pašu izstrādāts dizains un Latvijā ražots produkts.

Nodrošinām iespēju izgatavot individualizēta dizaina magnētiņus, kas tiek piemēroti klienta vēlmēm un vajadzībām – dažādu uzņēmumu, veikalu, firmu reklāmas logotipu, preču zīmju uzdruka, kā arī privātiem klientiem veicam magnētu apdruku ar izvēlētiem fotoattēliem, individualizētiem uzrakstiem, tekstiem, domu graudiem, novēlējumiem u.tml.

Oriģināls formas risinājums

Galvenā šo magnētu unikalitāte slēpjas īpaši radītajā formā, kas mērķtiecīgi ir izstrādāta tā, lai magnētu būtu maksimāli viegli noņemt no virsmas, kurai tas piestiprināts – nepieciešams vien viegli piespiest ar pirkstu magnēta malai, kā rezultātā tas ērti atvienojas no ledusskapja virsmas. Pieejamais izmērs ir 30 x 35 mm. Nav aizmirsts arī par to, lai magnētiņš stipri turētos pie virsmas un virinot ledusskapja durvis tas brīvi nepārvietotos pa telpu.

Svarīgākās īpašības:

Mazs un kompakts izmērs – neaizņem daudz vietas, ļaujot uz ledusskapja virsmas vienlaikus turēt daudzus šāda veida magnētiņus;

Mājokļa interjera papildinājums – organiski iederas un papildina Jūsu virtuves kopējo dizainu, iepriecinot kā pašus mazākos, tā arī lielākos ģimenes locekļus;

Inovatīva forma ērtai magnēta noņemšanai no virsmas – ļauj ātri un ērti atvienot magnētu no saskares laukuma; 

Daudzfunkcionālas izmantošanas iespējas – lieliski kalpos kā unikāla dāvaniņa, prezentreklāma, suvenīrs;

Kvalitatīvs un ūdensizturīgs materiāls – ilgstošai kalpošanai un noturībai pret triecieniem, un sauli.

Preču kategorijas

Alfabēts bērniem

Pirkumu plānotājs

Individuālie pasūtījumi