"Raivo" kombinēto plauktu komplekti

Produkts nopērkams vienīgi RK69 E-veikalā!

Kombinēto plauktu sistēma

Kombinēto plauktu sistēma sastāv no divu veidu plauktiem - apavu un gludajiem plauktiem. Apavu plaukti ir paredzēti apavu izvietošanai un ērtai žāvēšanai, pateicoties pēdas formas „izcilnīšiem”, kas neļauj apaviem saskarties ar paliktņa pamatni, kurā sakrājas no apavu zoles notecējušais ūdens. Savukārt gludie plaukti ir piemēroti dažādu sadzīvisku priekšmetu uzglabāšanai.

Izmantošanas iespējas

Kombinētie plaukti ir paredzēti vienlaicīgai apavu un citu priekšmetu izvietošanai. Tie lieliski iederēsies jebkura dzīvokļa, privātmājas, vasarnīcas priekšnamā, apakšējos plauktos izvietojot apavus, savukārt augšējos – ikdienā visbiežāk izmantotos priekšmetus, kam allaž jābūt „pa rokai”, tostarp var minēt atslēgas, brilles, maku, šalli, cepuri, suņa siksniņu utt. Tāpat kombinēto plauktu sistēma ir ērti izmantojama darbavietās, ofisos, rūpnīcās, skolās, bērnu dārzos, dažādās ģērbtuvēs un citās vietās, kur cilvēki pārvelk āra apavus.

Telpas platības ekonomija

RAIVO plauktu sistēma ir kompakta un īpaši piemērota telpām ar ierobežotu platību, tādēļ tā iekļaujas pat ļoti mazās telpās, ļaujot maksimāli izmantot telpas platību. Vienlaikus šos plauktus raksturo ietilpība un pārskatāmība, ērti uzglabājot gan visas ģimenes locekļu apavus, gan arī citus ikdienā izmantotos sadzīves priekšmetus.


Nosaukums Daudzums Cena
3+2 kombinēto plauktu komplekts
22,17€
vērtība bonusos:
2217
3+1 kombinēto plauktu komplekts
15,78€
vērtība bonusos:
1578
5+2 kombinēto plauktu komplekts
26,29€
vērtība bonusos:
2629
4+2 kombinēto plauktu komplekts
23,81€
vērtība bonusos:
2381
5+4 kombinēto plauktu komplekts
37,46€
vērtība bonusos:
3746
9+4 kombinēto plauktu komplekts
46,97€
vērtība bonusos:
4697

Līdzīgas preces

"Raivo" apavu plauktu komplekti

Nopērkams vienīgi RK69 E-veikalā!

"Raivo" gludo plauktu komplekti

Nopērkams vienīgi RK69 E-veikalā!

"Raivo" saliekamo plauktu sastāvdaļas

Nopērkams vienīgi RK69 E-veikalā!