"Raivo" apavu plauktu komplekti

Nosaukums Daudzums Cena
Apavu plaukts 2
9,34€
vērtība bonusos:
934
Apavu plaukts 3
13,79€
vērtība bonusos:
1379
Apavu plaukts 5
18,49€
vērtība bonusos:
1849

Produkts nopērkams vienīgi RK69 E-veikalā!

Saliekamo plauktu sistēma RAIVO apaviem
Mēs dzīvojam tādos klimata apstākļos, kur slapji laikapstākļi ir diezgan ierasta situācija. Šādās dienās, atgriežoties mājās no darba gaitām, veikala apmeklējuma, kāda atpūtas pasākuma vai pastaigas, parasti nākas saskaries ar nepatīkamu situāciju, ka priekšnamā novietotie slapjie apavi stāv mitrumā, uz grīdas virsmas izveidojot peļķes un traipus. Īpaši neērti tas ir gadījumos, ja esat kupla ģimene, jo tad priekšnamā izveidojas liela apavu kaudze, kas vienlaikus rada arī nekārtību.
Praktisks risinājums – plauktu konstrukcijas
Īpaši piemērots risinājums šādās situācijās būs saliekamo plauktu sistēma RAIVO, kas nodrošina iespēju kompakti izvietot un izžāvēt apavus, ieviešot priekšnamā kārtību un tīrību. RAIVO plauktos Jūsu apavi allaž būs vienkopus ērti pārskatāmi un viegli sasniedzami. RAIVO ir saliekama plauktu sistēma, kas radīta, pamatojoties uz Lego konstrukcijas principu – būtībā tas ir konstruktors, ar ko ātri var salikt vēlamā augstuma un lieluma plauktu konstrukciju. Pateicoties modulārajam dizainam, RAIVO iespējams vienkārši savietot gan kā nelielu plauktiņu gaitenim, gan arī lielu garāžas plauktu instrumentu glabāšanai. Plauktu sistēmai raksturīgais Lego montāžas princips ļauj izveidot daudzveidīgus kombināciju variantus, kas atbilst Jūsu vajadzībām.
Darbības princips un kopšana
Uz katra no plaukta paliktņiem ir izveidoti „izcilnīši” pēdas formā, kas neļauj apaviem saskarties ar paliktņa pamatni, kurā sakrājas no apavu zoles notecējušais ūdens. Pēc tam, kad apavi ir izžuvuši, nepieciešams vien izliet sakrājušos ūdeni, noskalojot paliktni zem krāna. Tik vienkārši! Tādējādi tiek veicināts apavu žūšanas process, vienlaikus ļaujot uzturēt apavu plauktus tīrus. Katrs plaukta paliktnis ir paredzēts 2 apavu pāru izvietošanai.
Kvalitatīvs un izturīgs materiāls

Līdzīgas preces

"Raivo" gludo plauktu komplekti

Nopērkams vienīgi RK69 E-veikalā!

"Raivo" kombinēto plauktu komplekti

Nopērkams vienīgi RK69 E-veikalā!

"Raivo" saliekamo plauktu sastāvdaļas

Nopērkams vienīgi RK69 E-veikalā!