"Raivo" gludo plauktu komplekti

  • "Raivo" gludo plauktu komplekti
Nosaukums Daudzums Cena
"Raivo" gludo plauktu komplekti
15,20€
vērtība bonusos:
1520

Produkts nopērkams vienīgi RK69 E-veikalā!

Gludie plaukti sadzīviskiem priekšmetiem

RAIVO gludo plauktu sistēma ir īpaši paredzēta sadzīvisku priekšmetu uzglabāšanai dažādos apstākļos un vietās. Šo plauktu sistēmu raksturo daudzveidīga funkcionalitāte, ļaujot izveidot Jums piemērotāko plauktu konstrukcijas veidu un pielāgojot to savu vajadzību īstenošanai gan mājokļa, gan arī citās telpās.

Plauktu sistēma ekspluatācijai mājas apstākļos

Gludie plaukti būs lielisks palīgs jebkurā mājokļa telpā, sākot ar priekšnamu (atslēgu, somu, cimdu, mājdzīvnieka siksniņas u.c. ikdienā biežāk lietoto priekšmetu izvietošanai, nodrošinot, ka tie allaž atradīsies Jums „pa rokai”), vannas istabu, bērnu istabu, darbistabu un beidzot ar pagrabu (ievārījuma burkas, pudeles u.c.), bēniņiem (dažādas grāmatas, citas mantas) un garāžu (instrumenti, darbarīki u.c.).

Plašas izmantošanas iespējas dažāda veida telpās

RAIVO gludo plauktu sistēma ir paredzēta izmantošanai arī dažādās iestādes, saimnieciskās telpās, skolās, bērnu dārzos, viesnīcās, ofisos, darbnīcās, ģērbtuvēs, viesu namos u.c. Lieliski kalpos darbam nepieciešamo priekšmetu izvietošanai frizētavās, pārtikas ražotnēs, kā arī medicīniskās iestādēs, jo plauktu sistēma ir izgatavota no higiēniska, viegli tīrāma un droša materiāla – izturīgas plastmasas, kas nav pakļauta puves, rūsas riskam un kas ir ērti kopjama jebkuros apstākļos.


Līdzīgas preces

"Raivo" apavu plauktu komplekti

Nopērkams vienīgi RK69 E-veikalā!

"Raivo" kombinēto plauktu komplekti

Nopērkams vienīgi RK69 E-veikalā!

"Raivo" saliekamo plauktu sastāvdaļas

Nopērkams vienīgi RK69 E-veikalā!