Sūnām-Stop

Sūnām-Stop ir pretsūnu līdzekļu sērija, kas veiksmīgi un maksimāli iedarbīgi ļauj atbrīvoties no sūnu un aļģu izaugumiem uz jumtiem, sienām, fasādēm, sētām, celiņiem, dārza mēbelēm, dzimtas pieminekļiem un dažādām citādām vietām, ko skārusi konkrētā problēma.

Īpaši izmeklēta aktīvo sastāvdaļu kombinācija nodrošina to, ka Sūnām-Stop līdzekļi efektīvi iedarbojas tikai uz sūnu un zaļo aļģu masu, nenodarot kaitējumu nedz augiem, zālei un krūmājiem, nedz mājdzīvniekiem un dažādām virsmām, ar ko saskaras minētais produkts. Sūnām-Stop nav toksisks.

Iedarbība:

Sūnu, ķērpju un aļģu izplatība nav pieļaujama mitruma un skābuma dēļ, kas sakrājas zem zaļā aplikuma un ar laiku būtiski bojā konkrētās virsmas materiālu, līdz ar to cīņa ir jāuzsāk jau pie pirmajām to parādīšanās iezīmēm.

Sūnām-Stop momentāni iedarbojas uz visu šo mikroelementu dzīvo masu, pilnībā iznīcinot to dzīvotspēju, kas tiek īstenots dažu dienu vai nedēļu laikā – atkarībā no „zaļojošās” masas biezuma.

Produkcijas klāsts:

  • "Sūnām-Stop" - Pieminekļiem – līdzeklis pieminekļu un piemiņas plākšņu virsmu apstrādei;
  • "Sūnām-Stop" - Koka fasādēm un sētām – līdzeklis daudzveidīgu koka fasāžu, sētu apstrādei;
  • "Sūnām-Stop" - Akmenim un betonam – līdzeklis akmens, betona un bruģakmens virsmām;
  • "Sūnām-Stop" - Jumtiem – līdzeklis visiem jumta seguma veidiem.

Garantija:

Sūnām-Stop – ātrs, ērts un efektīvs risinājums cīņā ar sūnām un aļģēm, kas nekaitē dabai un cilvēkiem, garantējot augstvērtīgu iedarbību. Pareizi un kvalitatīvi veiktas apstrādes rezultātā vēlamā virsma no sūnām un aļģēm tiek pilnībā atbrīvota, atgūstot tās pirmatnējo izskatu. Sūnu veidošanās ir dabisks process, kas nav ietekmējams un kura atjaunošanās ilgums ir atkarīgs no katras atrašanās vietas individuālajām īpatnībām, tādēļ Sūnām-Stop garantē pilnvērtīgu virsmu sākotnējā izskata atgūšanu un to, ka sūnas uz konkrētās virsmas atjaunosies ne ātrāk kā pirmajā reizē.

Produkti

"Sūnām-Stop" - pieminekļiem un piemiņas plāksnēm

Visiem akmens, granīta un betona virsmu veidiem.

"Sūnām-Stop"- koka fasādēm un sētām

Visiem dabīga vai krāsota koka virsmu veidiem – fasādes, sētas, dārza mēbeles, dārza dekori uc.

"Sūnām-Stop" - akmens un betona virsmām

Visiem akmens, granīta un betona virsmu veidiem.

"Sūnām-Stop" - jumtiem

Visiem jumta seguma virsmu veidiem.